Kočičí svět online

ASMÁREK V KOČIČÍM NEBÍČKU

Přišel k nám 20.1. 2008 a přinesl si sebou radost, štěstí a lásku. Všechno rozdával naplno – nám, ale i všem, kteří ho poznali. Byl to jedinečný kocour, které ho už žádná jiná kočička nenahradí.

Dá se říct, že žijeme jen pro své blízké a ty co máme rádi. Jak odejdou je to to nejhorší, co se může stát. On žil pro nás, my pro něj. Jeho lásku jsme mu opláceli jak jen to šlo.

Bohužel nemoc si nevybírá a smrt už vůbec ne … ani mezi lidmi, ani mezi zvířaty. Onemocněly mu játra, je také velmi pravděpodobné, že se s nemocí narodil. Léčení mu už nepomohlo .. upadl do záchvatu, později do bezvědomí a v křečích jsme ho ztratili. Ztratili jsme ho ve věku nedožitých 2 let. Peníze v tu chvíli jsou jen bezcenné papírky a kov. A lékaři? Ano ti dělali vše jen, aby ho vzbudili.

Zbylo nám už jen vysvobození pro něj a hřejivý pocit, že už nic ho nebude bolet. Svolili jsme k vysvobozující injekci, během pár vteřin nám zemřel v náručí.

Chceme zapomenout, ne na něj! Ale na tu proklatou bolest, kterou přináší jeho ztráta. Asmárek vždy byl, je a ZŮSTANE nadále v srdcích našich, ale i v srdcích těch, kteří ho poznali a milovali.

Do kočičího nebe odešel 11.3.2009

Asmárku milujeme tě, chybíš nám!

 
(c) 2009 - L&P design. Všechna práva vyhrazena.