Kočičí svět online

Cestovní stres


Ahojte milí čtenáři,
chci zde přidat můj Mikešovský článek o mé úžasné cestě na dovolenou. Tak tedy, kde začít? Ano už vím, vezmeme to hezky od čtvrté hodiny ranní, kdy jsme společně s Asmarem otevřeli oči.
Tohle je naše běžná stávací a hrací doba, takže běhání po pokoji, kousání se do krku a boxování po čumáčcích máme ve 4 ráno nejraději... to šero tomu dodává ten správný šmrnc a navíc se nám dvounožci nepletou pod tlapky, leží ve svých pelíšcích.
Toho rána jsme vůbec netušili, že budeme absolvovat nějaký výlet, ale po příjezdu rodičů jednoho z dvounožců už nám bylo vše jasné. Asmar zalezl někam do ďoury a já chytl cestovní stres... zrychlené dýchání a špatný pocit v žaludku. Moji čtenáři, řeknu Vám, že tohle byla má poslední cesta. Za celou dobu cestování s dvounožci mi nebylo tak nevolno, jako v ten osudný den.
Naši páničci už měli zbalený velký baglík a pro nás připravenou bedýnku na vykonání potřeby, ale ejhle dveře se zabouchly a oni odjeli bez nás. Má radost a veselá nálada opadla, jakmile jsme zaslechli štěrchat klíče .... ,,už zase jsou zpátky“, řekl jsem hlasitým mňauknutím. ,, A už je to tady, už je to tady“, volali jsme na sebe s bráchou. Samozřejmě, že to byla pravda, pánička uchopila mě a páneček flekouna Asmara a mířili jsme ke zvířeti na 4 kolech.
Zase to na mě přišlo, po ujetí pár kilometrů jsem pozvracel dvounožci z Jeseníku nohu a začal jsem slintat po sedačce. Když jsem se konečně uložil a s občasným plačícím mňaukotem něco pronesl, neustále mi někdo utíral čůmaček. Možná to bylo tím, že jsem hrozně slintal... opravdu jsem v tlamičce nemohl udržet sliny.
Takže milí moji dvounožci - páničci jsem se Vám pomstil za Vaši hroznou drzost vzít mě do toho hroznéhol zvířete a absolvovat se mnou takovou náročnou cestu... ještě, že se mi po příjezdu na místo udělalo dobře, cesta zpátky už nebyla tak hrozná... zřejmě je to tím, že jsme jeli v naši vstávací hodinu a ještě jsme nebyli pořádně probuzení, ale zase jsme nestihli pravidelnou ranní hygienu a bitku!!!!
S pozdravem kocour Miki :-)
 
(c) 2009 - L&P design. Všechna práva vyhrazena.