Kočičí svět online

Hledám nevěstu

Ahojte milé kočičky,

včerejší událost nás přesvědčila, že náš kocour Asmar dospěl. Možná to bude znít komicky, ale věřím a jsem přesvědčena, že mnoha lidem chovající dva kocourky v bytě, se to už určitě stalo. Ale pro ty, co s tímto nemají skušenost, tak Vám naše příhoda určitě vykouzlí na tvářích úsměv.

Včerejší (7.9.) docela klidný, ničím nerušený, poslední víkendový den se zdál, že proběhne jako každý jiný. Klidně jsme poléhávali u televize, když najednou slyšíme šílený mňaukot. Dá se říct, že podle hlasu poznáme, jestli je to Asmar nebo Miki... poznali jsme, že je to černoušek Miki. Vystřelili jsme z polohy ležmo do polohy sedmo, abychom se podívali co se děje. Trochu jsme se zarazili, když jsme to viděli. Bylo to směšné, ale zároven i zarážející. Asmar dostal choutky, a zřejmě chut byla silnější, než přemýšlet jestli se snaží „oplodnit“ kočku nebo kocoura..

Nevěřícně jsme koukali, jak mu to jde a nikde to neviděl... má to v sobě uložené. Ale nemyslete si, že se mu „to“ povedlo ... Mikeš bojoval a úspěšně ho od sebe odehnal a řádně ho za to pokáral.


Jak jste jistě z textu vyčetli, že Asmar je připraven najít si nevěstu. (otec import ze Švédska) Na výstavě v OV jsme získali dva tituly CAC, je zdravý, na testy jsme ochotni přistoupit, pokud to bude Vašim přáním. Takže pokud nevadí, že z něj ještě není champion a má černého kamaráda Mikiho, který je kastrovaný, tak se nám ozvěte...

Nebo pokud jste jen náš stálý čtenář a víte o někom ve svém okolí, kdo chová Turecké angory a hledá partnera, rozhodte své sítě a pomozte nám...

My jsme skromní a požadujeme kočičku s PP a aby měl aspon jeden nebo dva výstavní úspěchy, samozřejmě zdravou kočičku. Na ceně se dohodneme osobně, nebo prostřednictvím e-mailu.

Kontakty:

rajnochova.l@gmail.com

dohpet@gmail.com

 
(c) 2009 - L&P design. Všechna práva vyhrazena.