Kočičí svět online

Přichod Bekhima

V úterý 2.6. 2009 přišel den, kdy jsme si s velkou radostí jeli pro malinké chlupaté, ušaté klubíčko a zároveň jsme s Bekhimem absolvovali poslední očkování.

Cesta domů byla hlasitá, neuvěřitelné jak takové kotě dokáže mňaučet. Po příjezdu domů nás Kim překvapil, jak se rychle otrkal. Smutnit v domečku ho dlouho nebavilo, protože ho lákalo velké množství povalujících se hraček, tak nám hned první den v novém domově ukázal, jaký je to rošťák.

Mikešek si nejprve nově příchozího pořádně očuchal, jakmile zjistil, že se jen tak brzy nechystá k odchodu, bránil si své území. Drápky na Kima nevytáhnul, ale syčením mu dokazoval, že on je tady domácí.

Od jeho příjezdu už uběhlo pár dní a Kim a Miki jsou jako nerozlučná dvojka. Dělí se spolu v noci o pániččin polštář, před spaním se navzájem umyjí, lítají po bytě jako dva draci a papají ze společné misky.

Mikimu, ale i nám, hodně chybí kamarád, který nám odešel do kočičího nebíčka. Jsme rádi, že Kima přijal do rodiny rychle.

 

Také chceme poděkovat chovatelce a její rodině z chovné stanice Jastycat CZ za její trpělivost a ochotu. Za to, že jsme mohli za Kimem jezdit a poznat i jeho další dva bratry, za to, jakého mazlíčka nám vychovala.

Moc děkujeme L&P

 
(c) 2009 - L&P design. Všechna práva vyhrazena.