Kočičí svět online

Zlatá kočičí pravidla

Zlatá kočičí pravidla (pak bude správně fungovat i člověk)

Koupelna:
Vždy doprovázej hosty do koupelny. Nemusíš nic dělat, jen si sedni a upřeně zírej.

Nábytek:
Když musíš zvracet, rychle vyskoč na křeslo. Pokud to ve spěchu nestihneš, aspoň se postav na drahý koberec, pokud v bytě koberec není, vyber si nejvíc huňatou podložku. Když pak zvracíš na koberec, udělej to s rozběhem a raději hned dvakrát, aby byla skvrna aspoň tak dlouhá, jako lidská noha.

Asistence:
Pokud jeden z tvých lidí na něčem pracuje a druhý jen líně polehává, drž se toho zaměstnaného. Říká se tomu pomáhání, u lidí je to obecně známo jako překážení.

Dveře:
Zavřené dveře jsou zakázané, ať už vedou kamkoli. Postav se na zadní nohy a předními tlapkami zpracovávej dveře, dokud ti je neotevřou. Když už jsou otevřené, nemusíš jimi hned projít, zůstaň stát mezi dveřmi a chvilku si popřemýšlej. Obzvlášť důležité to je, pokud se jedná o dveře ven a je chladné počasí, při dešti, sněžení nebo náletu komárů.

Kočičí záchod:
Když použiješ záchod, dbej na to, abys vyházel ven, co nejvíce steliva. Lidé velmi rádi šlapou na stelivo bosýma nohama.

Doba spánku:
V noci spi na svém člověku tak, aby se v žádném případě nemohl obracet, zajistíš mu tak klidný spánek.

Schovávání:
Schovej se občas na místech, kde tě člověk nenajde. V žádném případě nevycházej ven dřív, než za tři nebo čtyři hodiny. Člověk propadne panice a bude si myslet, že jsi utekl. Až pak vyjdeš ven, zahrne tě láskou a pozorností, možná dostaneš i pamlsek.

Běhání:
Běhej co nejčastěji a pokud možno přímo pod nohama svého člověka, když něco drží nebo nese, ve tmě a ráno, hned jak vstane. Nesmírně tím zlepšíš koordinaci jeho pohybů.

A ještě poslední podnět…
Přistup co nejblíže k člověku, nejraději k jeho obličeji, otoč se, zvedni ocas a ukaž mu zadní část těla. Lidé to milují a tak to dělej velmi často. A nezapomínej ani na hosty!

Pravidla správného pomáhání:
Když dohlížíš na vaření, posaď se těsně za levou patu kuchaře. Neuvidí tě a pak máš větší šanci, že na tebe šlápne a pak tě vezme do náruče, bude tě hladit a možná i něco dobrého dostaneš.

Když tvůj člověk čte, lehni si mu těsně pod bradu, přesně mezi oči a knihu, pokud teda nemůžeš ležet přímo na knize.

Když tvůj člověk vyřizuje nějaké papírování, lehni si doprostřed papírů, ale tak, abys jich měl co nejvíce pod sebou. Dělej, jako bys dřímal, ale co nejčastěji sekej tlapkou po tužce.

Když tvůj člověk pracuje u počítače, vyskoč na stůl, přeběhni po klávesnici, pohraj si s myší a pak si mu lehni přímo mezi monitor a klávesnici, nebo na klín a paže tak, abys mu užitečně zpomalil psaní.

 
(c) 2009 - L&P design. Všechna práva vyhrazena.